V Konferencja Medycyny Górskiej 26 – 27 listopada 2016 r. we Wrocławiu

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny i Ratownictwa Górskiego zapraszamy na V Konferencję Medycyny Górskiej. Odbędzie się ona w dniach 26 – 27 listopada 2016 roku we Wrocławiu.

Tym razem charakter naszej konferencji będzie wybitnie naukowy, co przejawia się m.in. w fakcie iż współorganizatorami  V Konferencji jest Polskie Towarzystwo Medycyny i Ratownictwa Górskiego oraz Katedra i Klinika Medycyny Ratunkowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Początkowo naszą konferencję planowaliśmy na styczeń – luty 2017 roku, natomiast biorąc pod uwagę, iż Polski Konsensus Leczenia Głębokich Odmrożeń przyjął swój optymalny kształt oraz uzyskał życzliwą aprobatę wiodących towarzystw naukowych w zakresie zainteresowań których znajduje się leczenie odmrożeń, postanowiliśmy opublikować i ogłosić nasze rekomendacje leczenia głębokich odmrożeń jeszcze przed sezonem zimowym.

Nie zamykamy się jednak tylko w temacie odmrożeń i zapraszamy Kolegów i Koleżanki do zgłaszania swoich prac naukowych z dziedziny medycyny i ratownictwa górskiego, a jednocześnie zaprosiliśmy już  kilku ciekawych prelegentów, którzy powinni zaciekawić Państwa swoimi wykładami.

Na miesiące zimowe planujemy jednak kolejne spotkanie, tym razem w formie warsztatowej.

W przyszłym tygodniu otrzymacie Państwo informacje co do szczegółów organizacyjnych konferencji, tym niemniej mamy nadzieję, iż już będziecie Państwo rezerwować sobie ostatni weekend listopada na nasze spotkanie.

W imieniu zarządu:

Dr n.med. Adam Domanasiewicz  – Prezes PTMiRG

Lek. med. Piotr Szetelnicki  – Wiceprezes PTMiRG

Lek. med. Paweł Podsiadło – Członek Zarządu PTMiRG

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.