V Konferencja Medycyny Górskiej – „DOM KOSMONAUTY”

Szanowni Państwo.
Ostatecznym miejscem obrad V Konferencji Medycyny Górskiej będą sale konferencyjne Hotelu Kosmonauty we Wrocławiu. Wrocław ulica Macieja Przybyły 22
Najlepszy dojazd samochodowy  jest od strony AOW (Autostradowa Obwodnica Wrocławia) – zjazd Lotnisko i początkowo kierowanie się właśnie w kierunku Portu Lotniczego.
Dla przybywających na dworce – kolejowy i autobusowy – prawie na miejsce dowiezie Państwa Autobus linii 106.

Szanowni Państwo!

Od 14 do 20 listopada 2016 roku we wrocławskim wyjątkowym hoteliku „Dom Kosmonauty” na hasło „KONFERENCJA MEDYCYNY GÓRSKIEJ” otrzymać możecie 10% zniżkę na wykupienie noclegów. W hoteliku tym mieszkać będą wszyscy zaproszeni przez PTMiRG profesorowie, konsultanci i eksperci. Na 99% również w sali konferencyjnej hotelu odbywać się będą sesje wykładowe – wszystko zależy od tempa napływania zgłoszeń od Państwa.

Hotel jest świetnie skomunikowany i prowadzony przez Pasjonata lotnictwa i kosmonautyki Pana Adama Biseka, który posiada tam na miejscu ciekawą kolekcję pamiątek lotniczych i kosmicznych.

Ceny dla uczestników konferencji to:
189 pln pokój jednososbowy
225 pln dwuosobowy
369 pln apartament trzyosobowy.
Na miejscu wykupić można:
– śniadanie 25 pln
– ciepły obiad/lunch 15 pln
W trakcie konferencji wylosujemy dla trzech szczęśliwców możliwość lotu na symulatorze F-16, a wszyscy zwiedzić będą mogli wystawę pamiątek lotniczych i kosmicznych.

http://www.domkosmonauty.pl/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.